Atklātais informātikas konkurss

Jau vairākus gadus mūsu skola organizē Rīgas 1. pamatskolas – attīstības centra informātikas konkursu. Organizējot konkursu ievēroti nolikumā izstrādātie noteikumi. Skolēniem veicamie uzdevumi sadalīti pa vecuma grupām. Konkursa laikā skolēniem iespēja parādīt zināšanas informātikā.   Uzdevumi tika veidoti ņemot vērā skolēna apmācības programmu, vecumposmu. Rezultāti bija pārsteigumiem bagāti. Skolēniem ir interese par IT tehnoloģijām, ko atzina skolotāji. Skolotāji atzina skolēnu centību un ieinteresētību veicot konkursa uzdevumus.    Konkursa dalībnieki izteicās: ,,Paldies par skaisti un saturīgi organizēto konkursu!  Skolēni ar interesi vēroja skolas telpas, to noformējumu un izbaudīja laipno noskaņu, sastopot skolēnus un pedagogus. ,, Konkursā  katrs izglītojamais saņēma pateicību par piedalīšanos un pārsteiguma balvu. Konkursa piedalijās parstavji no 5 Rīgas skolām.