Mēs lepojamies!

Otrdien, 6. februārī, par augstiem sasniegumiem mācībās, olimpiādēs, sportā, kultūrā, kā arī par pilsonisko līdzdalību un skolas tēla popularizēšanu, svinīgajā pasākumā “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!” tika sumināti pašvaldības mācību iestāžu labākie skolēni 2023. gadā.“Šī ir pirmā reize, kad mēs pulcējam Rīgas labākos, aktīvākos, jaudīgākos jauniešus vienuviet. Man šķita svarīgi, ka mēs, kā pilsēta cildinām ne tikai tos, kas sasniedz izcilus rezultātus mācībās, bet, ka mēs cildinām katras apkaimes, katras skolas labākos skolēnus. Mēs, pirmkārt, sakām milzīgu paldies jauniešiem par to, ko Jūs darāt, ne tikai mācībās, ne tikai ārpus skolas, bet kopā Rīgai. Otrkārt, sakām milzīgu paldies skolām un skolotājiem par Jūsu darbu,” sacīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina.

Mēs lepojamies, ka mūsu skolas skolēns Viktors Jadrevičs saņēma godalgu augstiem sasniegumiem sportā piedaloties Vācijas pilsētā Berlīnē, kur norisinājās Speciālās Olipiādes Pasaules Vasaras  spēles.