Baleta ,, Apburtā princese” apmeklējums

2018./2019.mācību gada otrā semestra sākumu  Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas- attīstības centra 6.c, 7.c, 8.c, 8.b, un 1.a darba iemaņu klašu audzēkņi uzsāka ar burvīgas baleta izrādes apmeklējumu  Latvijas Nacionālajā Operā.

Šoreiz  baleta izrāde “Apburtā princese” mūs visus patīkami pārsteidza ar savu neparasto  izpildījumu. Skolēni ar lielu aizrautību un interesi vēroja dažādu pasaku tēlu  parādīšanos uz skatuves. Tie bija visiem tik pazīstamie un iemīļotie pasaku tēli -Sarkangalvīte un vilks, Runcis zābakos un  Malvīne.

6.c klases skolēnu iemīļotākie varoņi kļuva princese un ragana, kuru parādīšanās uz LNO skatuves katru reizi tika pavadītas ar ovācijām.

Bērni ar lielu nepacietību gaida nākamos pasākumus ko piedāvā iniciatīva “Latvijas skolas soma”. Mēs visi sakām LIELS PALDIES!