Basketbola nedēļa

VEF_plakati_A3_info_print

Veiksmīgi aizritējusi tematiskā „VEF Rīga” basketbola nedēļa, kas norisinājās no 1. līdz 4. decembrim Rīgas 1. speciālajā internātpamatskolā

Mūsu skolā no 1.līdz 4.decembrim norisinājās VEF Rīgas basketbola nedēļa.
Pasākuma  mērķis ir popularizēt basketbolu skolā ,ieinteresēt nodarboties ar to, iepazīstināt ar VEF basketbolu un to sistēmu.
1.decembrī pl.14:00 notiks atklātais treniņš ar VEF komandas basketbolistiem Jāni Bērziņu un Aigaru Šķēli.
2.decembrī pl.14:00 skolas aktu zālē būs iespējams noskatīties dokumentālu filmu VEF 54.sezona.
3.decembrī pl.19.30 Arēnā Rīga būs iespējams apmeklēt VEF komandas spēli, pēc spēles satikties ar komandas basketbolistiem, lai nofotografētos un iegūtu spēlētāju autogrāfus.
4.decembrī pl.8:30 Daugavas Sporta namā paredzētas VEF individuālās basketbola sacensības.
Informāciju sagatavoja skolotājs A. Eidons