Karjeras izglītībā iepazīst profesiju bundzinieks

Ritma grupas dalībnieki  karjeras izglītībā iepazīst profesiju bundzinieks Viestura Samta bungu studijā.

Mūsu skolā no 1. – 12.aprīlim bija dažādu profesiju iepazīšanas nedēļa. Tā kā daži Ritma grupas dalībnieki bija izteikuši vēlēšanos iepazīt ko dara bundzinieks, kā spēlē bungu komplektu, tad devāmies to uzzināt.11.aprīlī Ritma grupas vadītāja Ieva Altrofa, skolotāja Antra Krauce un 6 Ritma grupas dalībnieki devās uz Viestura Samta bungu studiju. Šī bungu studija darbojas jau 6 gadus un bungu spēli tur apgūst  bērni no  8 gadu vecuma, kā arī  jaunieši un pieaugušie. Studijas vadītājs, sitaminstrumentu spēles pedagogs un bundzinieks Viesturs Samts mūs iepazīstināja ar bungu komplekta vēsturi, uzbūvi. Pastāstīja un demonstrēja piemērus kā veidot skaņu spēlējot ar dažādām bungu vālītēm. Pēc stāstījuma katram Ritma grupas dalībniekam bija iespēja izvēlēties kādu dziesmu un pašam pamēģināt piesēsties pie bungām un spēlēt. Skolā atgriezāmies iedvesmoti spēlēt un mācīties ko jaunu!!