Sveicam Speciālās Olimpiādes dalībniekus!

No 17.jūnija – 25.jūnijam Vācijas pilsētā Berlīnē norisinājās Speciālās Olipiādes Pasaules Vasaras  spēles. Piedalījās sportisti
no 167 valstīm vairāk kā 10 000 dalībnieku. Mūsu valsts tika pārstāvēta bočia, vieglatlētikas, meiteņu futbola, badmintona, peldēšanas sporta veidos. Kā izteicās olimpieši, tad sacensības organizētas augstā līmenī ar  fantastisku loğistiku un jaunāko tehnoloğiju pielietojumu.  Latvijas izlasi peldēšanā pārstāvēja 3 skolēni no mūsu, Rīgas 1.pamatskolas – attīstības centra. Peldetāju komandu sacensībās vadīja – Laila Lapiņa, skolas direktore, peldēšanas nodarbību trenere. Sacensību rezultāti: Eduarda ieguva 1.vietu – zeltu peldējumā uz muguras, Viktors 3.vietu- bronzu 1500m kraulā,  Ralfs 5.vietu kraulā un stafetes peldējumā iegūta 7.
vieta. Pavisam peldēšanā piedalijās pārstāvji no 49 valstīm.
Paldies treneriem: L.Lapiņai, D.Kalnupai, A.Skangalim par ieguldīto darbu, sportistiem par izturību un neatlaidību!