Sociālo zinību un vēstures mācību jomā VIKTORĪNA

Šī gada 23.februārī klases/ grupas atbildīgo skolotāju pavadībā skolas svinību zālē ieradās skolēni, kuri piedalījās organizētajā viktorīnā. Mācību jomas vadītājs – skolotājs Ainārs Skangalis skolēnus iepazīstināja ar pasākuma norisi. Izmantojot Izglītības ministrijas piegādātos Chromebuuk portatīvos datorus skolēni no 3.-9.klasei atbildēja uz jautājumiem par sociālajām zinībām un Latvijas vēsturi. Viktorīnas jautājumi izveidoti izmantojot Google formas. Tas sniedza iespēju uzreiz redzēt skolēnu sniegtās atbildes un izvērtēt klases sniegtās zināšanas. Kopā ar skolēniem tika izanalizētas pareizās atbildes. Sadarbībā ar dir. vietn. Aināru Beitiku – rasti tehniskie un metodiskie risinājumi. Viktorīna sniedza ieguldījumu sociālo zinību un vēstures jautājumu ieinteresētībā un uzlaboja digitālās prasmes un tehnoloģiju iespējas.