Ziemassvētku pasākumi

Šogad, gaidot Ziemassvētkus,  skolēni  ir lasījuši latviešu tautas pasaku ‘’Pilsētas pele un lauku pele’’. Tā rezultātā tika izveidots uzvedums, kurā piedalijās  skolēni. Tika organizēti arī svētki skolēniem, kuriem ir nepieciešama mierīgāka un klusinātāka vide, lai justos labi. Skolēni bija vairāk vērotāji un piedāvātās aktivitātes bija lēnākas, darbības vienkāršotas. Vecāko klašu skolēni bija sagatavojuši priekšnesumus ar Ziemassvētku dziesmām un dzejoļiem. Katrā no pieciem Ziemassvētku pasākumiem uzstājās kāds no interešu izglītības pulciņiem. Tie bija deju kolektīvs ‘’Solītis’’, skolas koris, ansamblis ,,Ģertrūde”, ritma grupa un ansamblis ,,Balsis” . Tika gan dziedāts, gan dejots, gan izskanēja skaisti dzejoļi!  Gaidīts Ziemassvētku vecītis un rūķi ar dāvanām!!!

’’ Gan jau katram kaut kas tiks, neviens tukšā nepaliks!!’’

Paldies visiem skolotājiem par sagadato svētku noskaņu gan skolēniem, gan vecākiem!