,,Nāc līdzās 2019’’ reģionālie koncerti

Jaunu sezonu ir uzsācis XXIII Integratīvais mākslas festivāls ,,Nāc līdzās’’.  Šogad reģionālie koncerti notiek Jelgavā, Kuldīgā, Daugavpilī un pirmo reizi arī Siguldas jaunajā koncertzālē ,,Devons’’.

No mūsu skolas Jelgavas koncertā ar priekšnesumu uzstājās Ritma grupa, bet Siguldas koncertā dzeju ‘’Māmiņai’’ runāja Elīza Bernāte. Elīza šajā festivālā pirmo reizi uzstājās kā soliste, izteiksmīgi uzrunāja skatītājus  un sniedza interviju Reģionālajai televīzijai.

Ritma grupa šajā festivālā piedalās jau ceturto reizi un ir bijuši laureātu statusā, tā iegūstot iespēju uzstāties Ziemassvētku koncertos Cēsu koncertzālē un Nacionālajā teātrī. Arī šogad Ritma grupas priekšnesums tika izvirzīts uz Rīgas Lielkoncertu, kurš notiks 7.maijā Vef kultūras pilī plkst. 12.00. Interesenti laipni aicināti nākt un atbalstīt.