Kausa izcīņa basketbolā

Šogad sacensībās, kas notika 5.decembrī, piedalījās komandas no 12 republikas skolām.
Pirms sacensībām dienas kārtība, komandu spēļu izloze, sacensību noteikumi apspriesti sapulcē kopā sanākot komandu treneriem. Skolēniem veiksmīgas sacensības vēlēja Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra direktore Laila Lapiņa, Latvijas Speciālās Olimpiādes Nacionālā direktora pienākumu pildītājs Aigars Lasis.  Skolēnu iesildīšanos pirms sacensībām vadīja ,,VEF Rīga’’ uzaicinātie izlases spēlētāji un ISBS treneris Jānis Šults. Sacensību starplaikos tika organizētas sacensības: ātrākais stafetes izpildītājs, precīzākais metiena izpildītājs

Paldies visiem atbalstītājiem, RD IKSD par finansiālu atbalstu balvu iegādei. Paldies O.Kalpaka Rīgas tautas daiļamata pamatskolai par iespēju organizēt sacensības izglītības iestādes sporta kompleksā, paldies Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra skolotājiem: Aināram Eidonim, Janai Bernadskai, Ievai Romančukai, Benitai Vītolai, Didzim Lapiņam, Gundaram Ogam, medmāsai Guntai Līībietei un atbalstītājam Andrim Siliņam, kurš otro gadu galvenā tiesneša pienākumus pilda brīvprātīgi.