Labdarības pasākums ar Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldi

Katru gadu studentu pašpārvalde rīko kādu labdarības pasākumu bērniem. Šoreiz tika piedāvāta sadarbība ar mūsu skolu. 2.decembrī skolas skolēnu pašpārvaldes 10 skolēni un skolotājas L.Svopule, I.Siliņa un I.Apsīte devās uz tikšanos ar Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes studentiem.

Mūsu skolēniem bija iespēja gida pavadībā iepazīties ar Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja ekspozīciju, kopā noskatīties Forum cinema kinoteātrī filmu ,,Viesnīca ,,Transilvānija’’2’’. Pēc filmas devāmies uz Latvijas Universitātes kafejnīcu. Pie skaisti klātiem galdiem studenti bija sarūpējuši skolēniem našķus. Mandarīnu, piparkūku smaržu un karsto šokolādes dzērienu baudot, rosījās studentu sarunas ar skolēniem. Izrādās, ka ar studentiem mums ir kopā veikti darbi  palīdzot dzīvnieku patversmei ,,Ulubele’’!

Paldies, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldei, par skaisti pavadīto laiku! Uz tikšanos mūsu skolas Ziemassvētku pasākumā 17.decembrī.