PHOTOYOUTH projekts

Starptautiskā projekta PHOTOYOUTH praktiskais seminārs tika organizēts mūsu skolā no  15. – 17. janvārim 2013. gadā

Mūsu skolas jauno fotogrāfu “labākie šāvieni”

Projektā „PHOTOYOUTH” (Fotogrāfija jauniešiem) mūsu skolas fotogrāfi sadarbojas ar Rīgas 3. speciālo pamatskolu, Rīgas 4. speciālo internātpamatskolu, Rīgas speciālā pamatskola-attīstības centru, Rīgas speciālo internātpamatskola bērniem ar dzirdes traucējumiem un Strazdumuižas internātvidusskolu- attīstības centru vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem- tie ir bērni ar dzirdes, redzes un garīgās attīstības traucējumiem, kā arī sadarbības partneriem no Krievijas un Igaunijas. Projekta mērķis ir sniegt skolēniem ar īpašām vajadzībām apgūt māku fotografēt, lai iegūtās iemaņas pielietotu turpmākajā dzīvē.

Photo youth1

Vasaras nometne Pleskavā, Puškinskiji Gori

(foto Ilmārs Znotiņš)

Projekta mājaslapa

http://photoyouth.org/

Facebook

 

Photo youth2

Vasaras nometnē daudzus spilgtus iespaidus guva Henrihs Sockis.

Foto no nometnes