Kausa izcīņa basketbolā – 2019

Jau trešo gadu 5. decemebrī O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā norisinājās ,,Rīgas 1. pamatskolas – attīstības centra kausa izcīņa basketbolā,,. Sacensības notiek ar RD IKSD  atbalstu. Šogad piedalījās  12 komandas. Lai sacensības varētu sākties, tika izveidotas divas apakšgrupas, pa sešām komandām katrā: A grupa un B grupa, ko noteica komandu pārstāvju izloze. Kamēr notika izloze, visas komandas ISBS trenera Jāna Šulta un VEF Rīgas spēlētāju Oskara Hlebovicka un Vernera Koha vadībā pirms sacensībām kopīgi iesildījās.

Komandas savās grupās izspēlēja spēles katra ar katru pēc apļa sistēmas, lai katrā grupā noskaidrotu vietu sadalījumu. Pēc grupu izspēlēm komandas tika sadalītas A, B un C divīzijās, kurās cīnījās par godalgotajām vietām: Apakšgrupu  1. un 2. vietas – A  divīzijā; 3. un 4. vietas – B divīzijā; 5. un 6. vietas – C divīzijā, kas ir pēc Speciālās olimpiādes noteikumiem.

Starp spēlēm no katras komandas 2 labākajiem bija iespēja piedalīties konkursos:

Ātrākais stafetē – Arturs Tumarevičs

Labākais metienu izpildītājs – Sendijs Ruska

Šogad pirmo reizi bija konkurss treneriem, kurā noskaidrojām precīzāko treneri.

Precīzākais treneris – Ivo Petrokaitis

Rezultāti:  A.divīzija

1.vieta Viduskurzemes pamatskola – attīstības centrs – labākais spēlētājs Jānis Vītols

2.vieta Dzelzavas pamatskola