Dzejas dienas

Dzejas diena skolā -11.septembrī, notiek jau vairākus gadus. Skolēni paši lasīja un klausijās Raiņa dzeju.  Lieliski Latvijas Nacionālā teātra aktieri: Igors Šelegovskis, Uldis Siliņš, Liene Sebre un Ivars Kļavinskis  2019./2020. mācību gadu uzsākot iniciatīvas “Latvijas skolas soma ” ietvaros viesojās Rīgas 1. pamatskolā – attīstības centrs . Mūsu skolas audzēkņiem vieglā un interesantā veidā pastāstīja “Kas ir teātris?”. Audzēkņiem bija iespēja uzzināt, kā top izrādes, cik daudz darbinieku ir nepieciešams lai izrāde notiktu, un pašiem bija dota iespēja piedalīties mazu ainiņu izspēlēšanā. Skolēni paguva pielaikot  parūkas, un uzzināja, ka tās ir diezgan smagas un neērtas. Noskaidrojām, ka teātris var būt ļoti dažāds – emocionāls, aktuāls, garlaicīgs un interesants!