Skolotāju dienas pasākums

Ir pagājis pirmais mācību gada mēnesis un pienākusi viena no skaistākajām dienām rudenī- skolotāju diena. Diena, kurā skolotāji dodas uz darbu nedaudz pacilātāki kā ikdienā, zinot to, ka skolēni būs pacentušies, lai padarītu šo dienu īpašāku. Skola smaržos pēc cepumiem, rudens ziediem un kafijas! Saldā smarža, laipns “labrīt”, smaids- tas viss ir mūsu pateicība skolotājiem, kuri ikdienu mūsu skolā padara smaidīgu. Vissvarīgākais šajā dienā ir skolotāju smaids. Mēs, skolas pašpārvaldes dalībnieki, kopā ar citiem skolas biedriem vēlamies redzēt skolotāju smaidus, prieku, pārsteigumu visas dienas garumā. Ceram, ka īpaši šī skolotāju diena paliks atmiņā, šogad, kad skola svin savu 95. dzimšanas dienu, bet mūsu Latvija 100. dzimšanas dienu. Skola bez skolotāja būtu kā pirtiņa bez krāsns. Priekpilnu dienu vēlot, Skolas pašpārvalde.