Pasākums Adaptīvā golfa pulciņa skolēniem

3. decembrī mūsu skolas Adaptīvā golfa pulciņa dalībnieki – 8 skolēni, interešu izglītības nodarbību skolotājas Janas Bernadskas vadībā piedalijās organizētajā pasākumā par godu Starptautiskajai personu ar invaliditāti dienai un Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības informatīvi aktīvā pasākumā “Pastāvēs, kas pārvērtīsies”.

Pasākums norisinājās Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) ātrijā. Četru stundu laikā dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar dažādām veselību veicinošām aktivitātēm, kā, piemēram, adaptīvais golfs bērniem un pieaugušajiem, un virtuālā realitāte rehabilitācijā. Visas aktivitātes vadija pieredzējuši terapeiti un aktivitāšu vadītāji.

Pasākuma laikā bija iespēja uzzināt arī jaunumus no starptautiskās paradejošanas sporta federācijas pārstāvjiem, kā arī redzēt sportistu priekšnesumus.

Tika piedāvātas “2ANNAS” Rīgas Starptautiskā īsfilmu festivāla labākās filmas, kas par saviem skatītājiem cīnijās no 26. novembrim līdz 2. decembrim.