Mārtiņdienas gadatirgus

Ir rudens un beidzās klusais veļu laiks. Rudens darbi padarīti un laiks troksnim un jautrībai. 9.novembrī skolā tika skandinātas sentēvu tradīcijas, kuras nekad nav par maz atgādināt, ievērot un nosvinēt. Skolas Mārtiņdienas gadatirgus ir viens no skaistākajiem brīžiem mūsu skolā, ko ar nepacietību gaida gan skolotāji, gan izglītojamie.   Šogad  katra klase izgatavoja un prezentēja kādu no sentēvu maskām, līdz ar to katra klasīte kopā ar audzinātāju izpētīja un iepazinās ar maskošanās un masku tradīcijām,  gūstot ieskatu mūsu senču svētku svinēšanas paražās.

Šoreiz pasākumā aktīvi iesaistījās arī izglītojamo vecāki! Paldies par aktīvu līdzdarbošanos skolēnu pašpārvaldei no 5.-9.klasei!

Informāciju sagatavoja: skolēnu pašpārvaldes interešu izglītības skolotāja Inga Taubenberga