Sociālā programma “One Team”

“VEF Rīga” kopā ar ar Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas audzēkņiem realizē sociālo programmu “One Team”
5507f07c15ddc
“One Team” programmas oficiālie vēstnieki Latvijā ir “VEF Rīga” spēlētāji Jānis Timma un Džeralds Robinsons, kuri piedalījās arī 12. marta “One Team” nodarbībā. Mūsu skolas audzēkņi dāvanā saņēma īpašos Vefiņa “One Team” t-kreklus, kurus palīdzēja nodrošināt būvkompānija SIA “Abora”
“VEF Rīga” kapteinis Jānis Timma: “Bērniem šāda veida pasākumi ir ļoti svarīgi, jo tas ir kas motivējošs. Šiem internātpamatskolas audzēkņiem tāpat nav vienkārši, tāpēc cerams, ka šādas nodarbības kalpos kā papildus stimuls. Ļoti patīkami iesaistīties šādā programmā, redzēt smaidu un prieku bērnu sejās. Prieks, ka “VEF Rīga” attīsta šo projektu Latvijā. ”

Informācija Eirolīgas mājaslapā anļu valodā

Papildus informācija VEF Rīga mājaslapā