Dari to, kas pašam patīk visvairāk!

Pasākums tika organizēts 5.-9. klašu, arodklašu un darba iemaņu klašu skolēniem. Pasākumā par “Tembrālo iemiešanos” un elpošanas nozīmīgumu pastāstīja lektore un kora māksliniece Inga Bērziņa. Šis bija karjeras izglītības pasākums uzzinot, kā šīs profesijas pārstāvim notiek ikdienas darbs. Kādi pienākumi, kādām rakstura iezīmēm jābūt, lai uzstātos mākslinieks uz skatuves un attiecīgi izrādei, iemiesotos kādā no tēliem.

Priekšnesumu sniedza Linda Liepiņa, kura ir sagatavojusi lielisku iespēju mūsu skolēniem dzirdēt, kā skan elektrovijole. Un vēl uzzinājām, kā šī jaunā māksliniece tapusi par ielu muzikanti, kādas iespējas nejauši tiek piedāvātas un kāda pamazām arī šajā jomā ir mākslinieces karjera.

Paldies, Stila mācības interešu izglītības pulciņa dalībniekiem un skolotājai Laimai Zommerei par skolēnu vizuālā tēla veidošanu, kas sniedz skolēniem priekšstatu par vizāžista, friziera profesijām.

Karjeras attīstības atbalsta pasākums 16. oktobrī “Profesiju iepazīšana”.