Speciālās Olimpiādes Eiropas vasaras spēļu dalībnieki no Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas tiekas ar Valsts prezidentu

Šī gada septembrī, Antverpenē norisinājās Speciālās olimpiādes Eiropas vasaras spēles. Delegācijas sastāvā turp devās arī Rīgas 1. Speciālās internātpamatskolas skolēni Dins Alkšārs, Rūta Ādmine, Santa Daberte un Haralds Puķe, kuri pārstāvēja mūsu valsti dažādās peldēšanas disciplīnās un pārveda mājās 7 medaļas: 2 zelta, 4sudraba, 1bronzas. 3.decembrī, atzīmējot Starptautisko Cilvēku ar invaliditāti dienu, Valsts prezidents Andris Bērziņš tikās ar Latvijas Speciālo Olimpisko spēļu dalībniekiem, šajā nozīmīgajā notikumā piedalīties tika aicināti arī iepriekš minētie Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas skolēni kopā ar viņu treneriem Lailu Lapiņu un Aināru Skangali.

Vairāk fotoattēlu