SIA CADE un namdari

8. maijā skolēni apmeklēja ēterisko eļļu un hidrolātu ražotni SIA CADE. Skolēni iepazinās ar ēterisko eļļu, skrubju, masku, eļlu izvilkumu, toniku – hidrolātu un tēju ražošanas tehnoloģijas, destilācijas procesu, uzņēmuma rašanās vēsturi. Vēroja meistares demonstrējumu darbarīku un darba metožu lietošanu ikdienā. Izdevumus par pasākumu plānots segt no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējuma.

26. februārī skolā viesojās Namdara darbnīcas meistari. Praktiskā nodarbībā kopā ar meistariem skolēni izmēģināja tradicionālos kokapstrādes rokas instrumentus – zāģi, slīmestu, cērti, kaltus, galdnieka vāli u.c. Izdevumus par pasākumu plānots segt no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējuma.