,,PROFESIJU PORTFELIS”

Vai Jūs zināt, kad šoziem uzsniga pirmais sniegs? Tas bija 2017. gada 5. decembris, kad agri no rīta es, pedagogs – karjeras konsultants un pieci puiši no 8. un 9. klases – devāmies uz Rīgas 3. speciālo internātpamatskolu, lai piedalītos karjeras pasākumā ,,Profesiju portfelis”.

Mums bija gods, prezentēt skolas grāmatu iesējēju programmu. Stāstīt par vienīgo iespēju Rīgā un visā Latvijā apgūt grāmatu labotāja profesiju.

Klausījāmies un piedalījāmies citu speciālo skolu karjeras iespēju arodprogrammu prezentācijās. Pēc tam, saviesīgā daļā, sarunājāmies par karjeras un darba vides iespējām speciālo skolu sistēmā.

Vēlā pēcpusdienā atgriezāmies skolā pārpilni ar idejām par dzirdēto un redzēto. Skolotāja saņēma atzinības balvu par atraktivitāti un precīzo aroda programmas prezentāciju. Puiši – pateicību un dāvanas par labu uzvedību, zināšanām, prasmēm un drosmi prezentēt.

Karjeras konsultants – pedagogs L. Svopule