Prakses iespējas “Premier Restaurants Latvia”

Jau sesto gadu pēc kārtas mūsu skola sadarbībā ar www.prakse.lv organizē mācību ekskursijas skolēniem Latvijas lielākajos uzņēmumos. Katru pavasari ekskursijas uz dažādiem Latvijas uzņēmumiem organizē skolas sociālais pedagogs I.Siliņa.

Esam viesojušies RP SIA “Rīgas satiksme”, SIA “Getliņi EKO”, Later Ltd. Pica Lulū, SIA”, Orkla Confectionery&Snacks Latvija”, Ādažu Čipšu ražotnē un tiko arī “Premier Restaurants Latvia” McDonalds restorānā tirdzniecības centrā Alfa. Šogad uzņēmumu apmeklēja A2 kursa audzēkņi kopā ar pedagogiem A. Eidoni un L. Liepiņu. Skolēni iepazinās ar uzņēmuma vēsturi, tā darbības principiem, kā arī ielūkojās restorāna aizkulisēs. Iespējams tuvākajā nākotnē kāds no audzēkņiem varēs saistīt un attīstīt savu karjeru kādā no uzņēmuma restorāniem! Paldies draudzīgajam un atsaucīgajam restorāna kolektīvam par interesanto un saturīgo ekskursiju!

Skolas sociālais pedagogs I. Siliņa