Drošības nedēļa

Uzsākot jauno mācību gadu pirmā tematiskā nedēļa tiek plānota skolēnu drošībai. 5.septembrī pie 2. un 3. klases skolēniem viesojās Lapsiņa un Vilciņš, kuri pastāstīja par to, kas jādara, lai ikviens justos droši gan skolā, gan arī mājās. Skolēni un skolotāji uzmanīgi klausījās un aktīvi piedalījās abu pasaku varoņu aprakstītajās situācijās. Ļoti būtiski ir uzsākot jauno mācību gadu skolēniem iemācīt un regulāri atgādināt dažas vienkāršas pamācības, kas ļaus bērnam izvairīties no dažādām traumām ikdienā. Nodarbības beigās visiem klātesošajiem tika uzdāvinātas grāmatiņas, kuras var lasīt un izkrāsot!

Paldies RD Labklājības departamentam par tik noderīgo traumatisma profilakses pasākumu “Drošība mājās un sabiedriskās vietās”.