,,Popiela”

Kā katru gadu 14. februārī notiek viens no skolēnu visvairāk gaidītajiem pasākumiem – “Popiela”. Šajā reizē pasākums pārsteidza ar īpaši raibu priekšnesumu klāstu – skanēja dziesmas gan latviešu, gan lietuviešu, gan itāļu valodā. Katrs dalībnieks rūpīgi gatavojās priekšnesumam – tika piemeklēts atbilstošs tērps, aksesuāri, skolēni patstāvīgi mācījās vārdus un kustības, kuras pieslīpēja mēģinājumos, lai priekšnesumi būtu baudāmi, kvalitatīvi un precīzi.

Un kā katru gadu, arī šoreiz mūs visus priecēja uzaicinātie mākslinieki. Pasākumu ar savām dziesmām atklāja mūziķis un komponists Lauris Valters. Savukārt žūrijas sastāvu bagātināja dziedātājas un latviešu tautas dziesmu aranžētājās Katrīna un Laima Dimantes, kuras ar saviem priekšnesumiem priecēja skatītājus pasākuma noslēgumā.