Kausa izcīņa basketbolā

Sacensībās piedalījās komandas  no 8 republikas skolām: Rīgas 1. speciālās nternātpamatskolas-attīstības centra, Antūžu speciālās internātpamatskolas, Pelču speciālās internātpamatskolas- attīstības centra, Dzelzavas internātpamatskolas, Upesgrīvas internātpamatskolas, Rīgas 5. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra, Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas, Spāres internātpamatskolas.

Pirms sacensībām dienas kārtība, komandu spēļu izloze, sacensību noteikumi apspriesti sapulcē kopā sanākot komandu treneriem. Skolēnu iesildīšanos pirms sacensībām vadīja ,,VEF Rīga’’ uzaicinātais izlases spēlētājs Klāvs Čavars un ISBS treneris Jānis Šults. Sacensību starplaikos tika organizētas stafetes: ātrākais stafetes izpildītājs, precīzākais metiena izpildītājs.

Pēc basketbola spēļu protokoliem tika noteikts rezultatīvākais spēlētājs, kam tika pasniegta īpaša balva.

Paldies visiem atbalstītājiem, RD IKSD par finansiālu atbalstu balvu iegādei. Paldies O.Kalpaka Rīgas  tautas daiļamata pamatskolai par iespēju organizēt sacensības izglītības iestādes sporta kompleksā.