Paldies Sergeja Jegera labdarības fondam

Šogad ar kontrtenora Sergeja Jēgera labdarības fonda atbalstu Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra skolēni apmeklē Latvijas Koncertu organizētos ,,Mūzika Tev’’ koncertus. Šajos pasākumos skolēni iepazīst dažādus mūzikas žanrus, ieklausās instrumentu skaņās un atskatās mūzikas vēsturē.

Internāta grupu skolēni ar fonda atbalstu, skolotāju vadīti, apmeklējuši ,,Cinamon Rīga’’ animācijas filmas ,,Polārlācis Norms’’, ,,Alvins un burunduki: Diženais burunduļojums’’ un 3D filmu ,,Zvaigžņu kari’’. Šie pasākumi ne tikai liek baudīt mākslu, uzzināt jaunumus, bet arī māca uzvedības kultūru.

Liels paldies Sergejam Jēgeram par ieinteresētību un atbalstu, padarot skolēnu ikdienas gaitas daudzveidīgas.